Новини

Вітаємо нашу чарівну, неперевершену Тетяну Євгенівну з днем народження!!!!

Усі найкращі побажанняСьогодні — в вашу честь:Натхнення, успіхів, кохання,Чудових перехресть,Сміливих планів, мрій здійснення,Щодня родинного тепла.Щоби здоров’я й довголіттяВ долонях доля піднесла!
Тематична розвага «Весна прийшла»

»


Ти сьогодні швидше спатоньки лягай,
Бо приїде в гості Миколай.
Бачиш, перша зіронька горить —
То вже Миколай до нас спішить.
В нього коні білі, наче сніг, Борода сивенька аж до ніг, У сріблясті саночки сіда, І за вітром в'ється борода.Миколай про діток знає все, Подарунки кожному несе, Має для дитячих подушок Подарунків повно — аж мішок!

 Міцне здоров’я – важливе підґрунтя успішного всебічного розвитку дитини і розкриття її особистісного потенціалу. Саме тому принцип оздоровчої спрямованості навчально-виховного процесу виокремлюється як один із стратегічних у сучасній системі дошкільної освіти.Основою системи фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному закладі є руховий режим як сукупність різних засобів та організаційних форм роботи з дітьми, які раціонально поєднуються і послідовно використовуються залежно від віку дітей, місця в режимі дня, сезону.Робота нашого дошкільного  закладу в цілому спрямовується на підтримку, збереження та розвиток здорового способу життя малюків.


Сонце світить всім тепленько,
Ми промінчики маленькі.
Любимо змагатись,
В спортивні ігри гратись!

Кожен день по розпорядку
Маємо робить зарядку.
Для здоровя вонаплюс,
Намотай собі на вус
.


Немає коментарів:

Дописати коментар